Minu viimatine hobi – briti panel shows A panel game or panel show is a radio or television game show in which a panel of celebrities participates. Alguse sai juhuslikult avastatud “QI” klipist YouTube’ist, mille peale ma ennast täiesti ribadeks hirnusin. Saadet juhatab Stephen Fry, kes on teinud nii palju erinevaid asju, et ma jääkski neid siia üles lugema. Kui siiski mainida mõnda, siis tegi ta koos praegu dr. House’i mängiva Hugh Lauriega sketši “A Bit of Fry and Laurie”,  lisaks loeb Harry Potteri audioraamatuid sisse, on suuremat sorti tehnikafänn, loomulikult mängis erinevates “Blackadderites” ja teinud kaasa ka episoodiliselt “Bonesis”.  Saate teine püsiosaline on Alan Davies, ülejäänud saatekülalised on erinevad briti koomikud ja kohalikud kuulsused.  Saates püüavad külalised vastata Stephen Fry poolt esitatud küsimustele ja nendele vastamise käigus tehakse kõvasti nalja. Brittidele omaselt ei lüüa millegi ees risti ette ja hambusse jäävad kõik.

Väike aimu andev lõik siin.

Kui peaks huvi tekkima, siis netis on ka täispikkuses osasid võimalik vaadata

***

Veel toredaid panel showsid “Would I Lie to You”.  Üks osavõtjatest väidab midagi enda kohta ja vastasvõistkond peab ära arvama, kas väide kehtib antud inimese kohta või mitte. Saatejuht Rob Brydon.

Preview. David Mitchelli üks räntidest.

Täielikud osad,

***

“Mock the Week” – Saatekülalised aasivad päevakajalisi uudiseid. Saatejuht Dara O’Briain (teeb superb stand-upe ka!)

Üks osa saatest “Unlikely things..”

Terve esimene hooaeg 😛

***

“Nevermind the Buzzcocks” – Muusikatrivia.

Saatejuht Simon Amstell. Kaptenid Phill Jupitus ja Bill Bailey. Külalised Amy Winehouse, Andrew Maxwell, Penny Smith, Alex Pennie,

Advertisements